Potężna dawka motywacji dla wszystkich

Jak wiele jesteście w stanie osiągnąć, gdy działacie razem? Firmowy paintball to znacznie więcej, niż fantastyczna rozrywka - to świetna szkoła zwyciężania!

Nawet jeśli pracujecie ze sobą od wielu lat, na Poligonie Sniper poznacie swoje koleżanki, kolegów, a nawet szefów z zupełnie innej strony. Przyjedźcie do Potęgowa i Darżyna, aby poczuć w sobie moc i celebrować przyjaźń. Przenieście się w zupełnie inny świat, w którym na podejmowanie decyzji i zmianę strategii macie znacznie mniej czasu, niż w biurze.

Przypominamy jednak, że paintball zapewnia również potężną dawkę śmiechu - bo trudno zachowywać powagę, paradując od stóp do głów w kolorowej farbie...

Wieczór kawalerski, urodziny, a może impreza firmowa? Paintball jest idealny na każdą okazję

NOWOCZESNE
MARKERY (PISTOLETY)

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

PROFESJONALNE
KULKI

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

KILKA GODZIN
ŚWIETNEJ ZABAWY

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

KULTOWE
SCENARIUSZE GRY

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

KLIMATYCZNE
POLE PAINTBALLOWE

Wieczór kawalerski, urodziny, a może impreza firmowa? Paintball jest idealny na każdą okazję

WYPOSAŻONE ZAPLECZE
POLA OGNISKO

POLIGON SNIPER CZEKA NA CIEBIE

Napisz lub zadzwoń do nas, aby umówić termin gry, który Ci odpowiada!  

Odkryj nasze autorskie scenariusze, przetestowane przez dziesiątki zespołów

Firmowa integracja z paintballem bardzo przypomina biznesową rzeczywistość - działacie według scenariusza, ale musicie też błyskawicznie reagować na zmieniającą się sytuację. Tu zaspokoicie swoje ambicje i apetyt na zwycięstwo!

DEATHMATCH

Uczestnicy dzielą się na dwie, rywalizujące ze sobą drużyny. Waszym celem jest wyeliminowanie przeciwnika w określonym czasie. Gracze uwielbiają ten scenariusz, bo rozgrywka jest dynamiczna, a adrenalina sięga zenitu.

CARTEL

Jeśli na polu do paintballa rywalizują ze sobą kartele, musi być gorąco! Czeka Was mnóstwo zwrotów akcji. Nastawcie się na mocną współpracę zespołową - tu naprawdę ma znaczenie, komu zaufacie i kto będzie skuteczny w realizacji misji.

VIP

Kawaler, dyrektor, lider zespołu lub też przypadkowy gracz, każdy może zostać VIP-em. Ktoś czyha na niego, a Wy musicie zapewnić mu bezpieczeństwo. Postarajcie się mocno, bo przegrana lidera - to przegrana całej drużyny.

ARMY BOX

Co kryje się w tajemniczej skrzyni, o którą walczą dwie armie? Dowiecie się tego, jeśli wygracie, ale uwaga - w tej potyczce może zdarzyć się, że obie drużyny poniosą porażkę. Army Box to dużo strzelania i sporo strategicznego myślenia.

DLA CIEBIE ZROBIMY WSZYSTKO!

Na Poligon Sniper zabierz ze sobą ambicję, spryt, ducha walki i... wygodne obuwie. O wszystko inne zatroszczył się już nasz team. Zobacz, dlaczego przyjeżdżają do nas miłośnicy paintballa z całej Polski:

MARKERY I SPRZĘT

Dysponujemy sprawdzonymi i trwałymi markerami (karabinkami) półautomatycznymi o metalowej konstrukcji.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje maskę i kombinezon ochronny.

Gdzie zagrać w paintball w Olsztynie? Zapraszamy na Poligon Sniper!

LOKALIZACJA

Nasze pole do paintballa położone jest zaledwie 300m od Auchana, koło Galerii Warmińskiej. To idealne miejsce do rozgrywania bitew z prawdziwego zdarzenia - ciche, spokojne, z mnóstwem przestrzeni.

Otoczenie przyrody podnosi realizm gry, a my zadbaliśmy także o urozmaicenie topografii pola o różne obiekty, takie jak ścianki czy beczki.

SCENARIUSZE

Dla graczy przygotowaliśmy cztery autorskie scenariusze rywalizacji - dzięki temu możecie zdecydować, czy interesuje Was zespołowa gra przeciwko drugiej drużynie, ochrona Waszego lidera, czy może walka o nagrodę.

Dbamy, aby tempo gry było wysokie, a ci, którzy odpadli, mogli szybko wrócić do zabawy - dlatego dzielimy grę na 10-minutowe rundy.

Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

PROFESJONALNE KULKI

Pod względem technicznym w paintballu liczą się dwa elementy: jakość markerów, aby można było strzelać szybko i precyzyjnie - oraz jakość kulek. Profesjonalne kulki paintballowe są kruche i łatwiej pękają po zderzeniu z przeszkodą.

Dla trafiającego oznacza to większą precyzję strzału, a dla trafionego - wyższy komfort gry, ponieważ "spotkanie" z kulką odczuwa się słabo :)

GRILL I OGNISKO

W grze w paintball liczy się akcja i dynamika, dlatego podczas rozgrywki nie rozpraszamy uczestników żadnymi innymi atrakcjami. Natomiast po spotkaniu zapraszamy zawsze na 1,5-godzinny relaks przy grillu lub ognisku.

Cennik oferty

Każdy zestaw zawiera: marker (pistolet), maskę ochronną, mundur, rękawiczki, kamizelkę dla kobiet.

Markery pneumatyczne (gracze 18+ lat)

PAKIET S

150 ZŁ

300 KULEK

Doładowanie kolejnych
500 kulek - 75 zł

Doładowanie 500 kulek / 75 zł

PAKIET M

180 ZŁ

500 KULEK

Doładowanie kolejnych
500 kulek - 60 zł

Doładowanie 500 kulek / 60 zł

PAKIET L

200 ZŁ

1000 KULEK

Doładowanie kolejnych
500 kulek - 50 zł

Doładowanie 500 kulek / 50 zł

PAKIET XL

220 ZŁ

1500 KULEK

Doładowanie kolejnych
500 kulek - 45 zł

Doładowanie 500 kulek / 45 zł

JAKIE EMOCJE WYZWALA POLIGON SNIPER?
POZNAJ RELACJE GRACZY

Prawdziwa zabawa = prawdziwe komentarze. Wszystkie opinie zostały zweryfikowane i pochodzą od klientów, którzy odwiedzili Poligon Sniper.

WYBIERZ LOKALIZACJĘ

NASZE POLE PAINTBALLOWE

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 2B
10-088 Olsztyn

Umów datę gry
Przymierzasz się do gry w paintball? Sprawdź ofertę i cennik Poligonu Delta

DOWOLNE MIEJSCE

Możemy zorganizować
dla Ciebie imprezę w całej Polsce

Umów datę gry

Częste pytania
graczy

 • Czy muszę coś przywieźć ze sobą?

  Ważne dla Ciebie będzie wygodne obuwie, odpowiednie do biegania w terenie i niepodatne na zabrudzenia glebą lub farbą. Natomiast wszystkie akcesoria ochronne - takie jak kombinezon, rękawiczki oraz (dla kobiet) kamizelkę ochronną na korpus otrzymasz od nas.


 • Co jest zabronione podczas gry w paintball?

  Ze względu na bezpieczeństwo własne oraz wszystkich innych uczestników, gracz nie może uczestniczyć w paintballu znajdując się pod wpływem alkoholu. Zasada ta dotyczy wyłącznie czasu gry - nie ma przeszkód, żeby wypić piwo po rozgrywce, przy grillu czy ognisku.

 • Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?

  Uczestnicy rozgrywek paintballowych otrzymują sprzęt ochronny, dzięki któremu kontakt z kulką z farbą jest dla nich bezpieczny. Dodatkowo każdą rozgrywkę poprzedzamy krótkim szkoleniem BHP, które jest obowiązkowe dla wszystkich graczy. Szczególnie mocno podkreślamy zasady używania maski paintballowej.

 • Ile trwa jedna rozgrywka?

  Nie limitujemy czasu gry - u nas trwa ona do ostatniej kulki. Natomiast cała rozgrywka podzielona jest na 10-minutowe rundy. Dzięki temu nawet osoby, które wypadną z rywalizacji, mogą szybko powrócić na pole, a cała rywalizacja zyskuje na dynamice.

 • Jak się przygotować do gry?

  Przed rozgrywką czekamy, aż wszyscy uczestnicy przybędą do nas. Następnie zapoznajemy graczy z terenem, przekazujemy sprzęt ochronny i przeprowadzamy szkolenie BHP. Przeprowadzamy pokaz bezpiecznego korzystania z markerów. I zaczynamy rywalizację!